הבלוג

נתנאל סמריק – ספר מתורגם לשפות- הדרך שלך לפריצה בינלאומית!

אם יש לך טקסט שאותו אתה רוצה להוציא לאור כספר או לתרגם ספר קיים לכל שפה, אתה בנתיב הנכון להגיע לחשיפה בינלאומית ויוצאת דופן!

אנחנו בקונטנטו, נעניק לך תרגום של כתב ידך משפת המקור לכל שפה שרק תבחר!

אתה תקבל ליווי צמוד שכולל בין היתר: כתיבת צללים-  מתרגם שיותאם לך, באופן אישי ויכתוב את התרגום של ספרך ״בצלמך ובדמותך״.

לאחר מכן,  תכני הספר יעברו עריכה ע״י עורך ספרותי מקצועי, כמו גם, עריכה לשונית, והגהה. בשלב העיצוב הספר יעבור עריכה שיווקית לגב כריכת הספר, עימוד ועיצוב פנים הספר ולבסוף עיצוב העטיפה ואיור אם יש צורך בכך של חלקים בתוך הספר.

חשוב להבין, כי בתפיסה שלנו, התרגום הוא חלק אחד מתוך מסע שלם שאתה עובר איתנו, יחד, בחשיפת הסיפור שלך לעולם.

אנחנו מאמינים כי בתהליך נכון ומדויק, הספר שלך יוכל להגיע לקהלים הרלוונטיים ביותר עבורך ועבור מה שמייחד אותך בדרך לחשיפה בינלאומית.

תרגמנו עד כה אלפי ספרים לשפות רבות ומגוונות מאנגלית ועד סינית! בואו להכיר תרגום שהוא קצת אחר, ובעיקר אישי המכוון ישירות אליך, הסופר.

יש לכם עסק? יצירה? ספר שכתבתם? אתם בעלי חברה?

יש לכם עסק? יצירה? ספר שכתבתם? אתם בעלי חברה? אם כן, אנחנו רוצים להעניק לכם פגישת יעוץ, חינמית לגמרי בשיווק !!! נשב על כוס קפה יחד עם צוות השיווק ונבין איך אנחנו יכולים לעזור לכם לצמוח. יכול להיות שאתם צריכים ריאיון אישי באולפן טלוויזיה מקצועי שבו תספרו על עצמכם, על העסק, על היצירה. יתכן שאתם זקוקים ליחסי ציבור-  שנפנה למדיה, לעיתונאים, לבלוגרים, לטלוויזיה ויכול להיות שאתם צריכים שיווק במדיה החדשה – להזרים לכם תנועה לפייסבוק, לסייע לכם לכתוב פוסטים מתאימים, ביוטיוב, בלינקדין, בויקיפדיה, או לבנות לכם אתר  ועוד מלא אפשרויות שיווק ייחודיות שיש לנו להציע לכם. בואו ניפגש, נכיר ונמצא את הכלי המתאים ביותר למסע ההתפתחות שלכם.

שמחים לפרגן

שמחים לפרגן ללקוחת קונטנטו נאו תמר וילק, תמר הופיעה בחדשות רשת 13, במהדורה המרכזית, את תמר אנו מלווים בחודשים האחרונים במסע יציאתה לאור עם סיפורים מרתקים שלה. תמר פותחת את ביתה ללאה שבת, אומנות בימי קורונה. מוזמנים לצפות ולשתף.

לצפייה בלקוחת קונטנטו נאו תמר וילק בחדשות רשת 13