חמש שנים עברו מאז מותו של ראש הממשלה ה-8 והנשיא ה-9, שמעון פרס. נזכרים בתמונתו של פרס תמים ומאושר, בעת ששר את ״שיר לשלום״, יחד עם יצחק רבין ז"ל ומירי אלוני. המיקרופון היחיד שהקליט את שירתם על הבמה הענקית היה של כתב המפלגות של גלי צה"ל דאז, נתנאל סמריק.

״בכוחו של רצון טוב לגשר על המפלג, על השונה, ולהעצים את המכנה המשותף של כולנו, של המדינה הטובה הזו והעם הטוב הזה״ אמר ראש הממשלה, נפתלי בנט בטקס האזכרה מוקדם יותר השבוע.

כך האמין שמעון פרס ז״ל, וכך גם אנו בקונטנטו מאמינים. עם יד מושטת ורצון לעשות שינוי לטובה ביקום באמצעות סיפור מרגש ואנושי, השמיים הם הגבול.

אנחנו מושיטים לעבר סיפורכם יד תומכת, יד מלטפת, יד שלא שופטת. מתי תבחרו להגיע לפגישה עמנו ולהושיט את ידכם אלינו בחזרה?

במלאת חמש שנים למותו של ראש הממשלה ה-8 והנשיא ה-9, שמעון פרס, נזכרים בתמונתו של פרס בחיוךג מאוזן לאוזן, בעת ששרו בגאווה ובראש מורם את ״שיר לשלום״. המיקרופון היחיד שהקליט את שירתם של פרס, רבין, ומירי אלוני על הבמה הזו, היה של הכתב הפוליטי דאז, נתנאל סמריק.
״בכוחו של רצון טוב לגשר על המפלג, על השונה, ולהעצים את המכנה המשותף של כולנו, של המדינה הטובה הזו והעם הטוב הזה״ אמר ראש הממשלה, נפתלי בנט בטקס המיוחד השבוע.
כך האמין שמעון פרס ז״ל, וכך גם אנו בקונטנטו מאמינים. עם יד מושטת ורצון לחולל שינוי חיובי בעולם באמצעות סיפור, השמיים הם הגבול.אנחנו מושיטים לעבר סיפורכם יד תומכת, יד מאפשרת, יד מכבדת. מתי תבחרו להגיע לפגישה עמנו ולהושיט את ידכם המכבדת בחזרה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *