האפליקציה שהפכה לאימפריה היא המקום המרכזי בו צעירים, אבל לא רק, צורכים את התוכן שלהם.

בתחילה, הם נתנו ליוצרים זמן מוגבל ביותר לכל סרטון, ובעצם ״הכריחו״ אותם ליצוק הרבה תוכן לשניות בודדות – הבנה מדויקת של קהל היעד שלהם ושל בעיות הקשב וריכוז שהפכו גלובליות.

רבים השוו את טיקטוק בראשית דרכה לאפליקציית Vine, שהפכה פופולארית בראשית העשור הקודם כאשר הגבלת הסרטונים שלה הייתה 6 שניות בלבד. העלייה של Vine הייתה מטאורית, כמו גם ההתרסקות שלה.

טיקטוק למדו היטב את הלקח, נמנעו מהקיפאון המחשבתי של קודמותיה ויצרו כמה פיצ׳רים חשובים מאוד: למשל הדואט, הנותן ליוצרים לקחת סרטון של מישהו אחר ולעשות סרטון נוסף לצידו בעל ערך מוסף. גם הפיצ׳ר שנותן להעלות סרטונים בתגובה לשאלות מקהל מסייע ביצירת קשרים חזקים והמשכיות בקהל היעד של יוצרי התוכן.

כמובן שביישומון כה פופולארי, המותגים והחברות הגדולות שעטו על האופציה לקדם את עצמם. ישנה רק בעיה אחת: קהל היעד כל כך צעיר, והאפליקציה עלתה לתהילה כל כך מהר, שקשה לזהות את הטרנדים שעובדים לפני שהם חולפים.

נשמח, אנו בקונטנטו לסייע לכם ליצור סרטים ויראליים – לבדוק מה עובד עבורכם ולסייע לכם בתור יוצרי תוכן!

כדי לקבל את כל הכלים שבעזרתם גם אתם יכולים לצאת לאור, כל יום בקונטנטו בערוצי המדיה השונים, מוזמנים לעקוב אחרי עמוד הפייסבוק הרשמי של בית ההוצאה לאור הבינלאומי שלנו ולקבל הדרכות ותובנות היישר לעמוד הפייסבוק האישי שלכם:

https://www.facebook.com/BookPublish/

מי מכם שירצה לשלוח לנו הודעת ווצאפ למספר הטלפון של עידו בקונטנטו: 054-7577048 ובה גם השם המלא שלך, נשמח להעניק במתנה הדרכה ראשונה ליציאה לאור בעצמכם מתוך הקורס הדיגיטלי המלא ליציאה לאור של קונטנטו.

כל תגובה תתקבל בחיוך גדול

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *